davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

Davetiye Seçimi ve Detayları

Davetiye Seçimi ve Detayları Davetiyeler, özel günlerinizde sevdiklerinize, özel kişilere ya da özel hissettiğiniz yakınlarınıza önemli da özel bir günün nişanesini haber vermek maksadıyla oluşturulan baskılı bir hizmet aracıdır. Bazen önemli bir bazen hayatınızın en önemli anı olan düğününüz olan bu tip durumlar için davetiyeler büyük önem taşımaktadır. Bu tip durumlar da her ne kadar organizasyon şeması önemli olsa da hazırlayacağınız ve baskılayacağınız davetiye de bir o kadar önemlidir.

Hazırladığınız ya da hazırlattığınız davetiye konsepte uygun olması büyük önem taşımaktadır. Çünkü belirlenen konsept, en başta iyi tasarlanmış bir davetiye ile dikkat çekecektir. İş davetiyeleri genel olarak sade tasarımlara sahiptir. Davetiye zarfında şirket logosu ve şirket unvanı olması büyük önem taşımaktadır. İş davetiyelerinde “Times New Roman” fontu davetinizi ve işletmenizi daha resmi ve önemli gösterecektir.

Düğün ve nişan davetiyelerinde tasarım kendini daha estetik göstermek durumundadır. Bu önemli gününüzde şık, organik ve estetik bir tasarım herkesin dikkatini çekecektir. Bununla birlikte davetiyenin özenle hazırlanması, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanları daha önemli kılacaktır. Kendilerini değerli hissedeceklerdir. Bununla beraber nişan davetiyelerinde aşırıya kaçılmaması daha önemli olacaktır. Düğün davetiyesi vermeden önce bir geçiş süreci olduğun belli edilmelidir.

Sünnet davetiyeleri ise işin eğlenceli kısmıdır. Espri ve mani içeren bir sözlerle hazırlanmış, canlı renkler kullanılmış ve çocuğunuzun sevdiği bir kahraman olan davetiyeler hem gelecek olan arkadaşları ve onun aileleri için yüz güldüren bir davetiye olacaktır.
İlginizi çekecek bir başka haber
Nikâh için gerekli evraklar nelerdir?

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
ssl guvenlik xhtml cssalexa
simay davetiye düğün davetiye modelleri"Davetiye Modelleri Düğün" sayfası, Simay Davetiye adına yürütülmekte ve hizmetler sunmaktadır. Her türlü bilgi ve davetiye işlemleriniz için www.simaydavetiye.com dan iletişime geçebilirsiniz.

2018 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.

top
yardım