davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

Davetiye Baskı Çeşitleri ve Teknikleri

Davetiye Baskı Çeşitleri ve Teknikleri Davetiye bastırırken bunları hayalinize göre inşa etmeniz mümkündür. Teknoloji geliştikçe ve yeni teknikler arttıkça davetiye baskı çeşitleri de güncellemekte ve çeşidi çoğalmaktadır. Sizin için önemli olan günleriniz de her ne kadar davetiye seçimi önemli olsa da kâğıt ve baskı tekniği de bir o kadar önemlidir. Bir davetiyeyi özel yapan ve özel kılan davetiye de uygulanan baskı tekniğidir.

Davetiyelerde genel olarak uygulanan belli başlı baskı teknikleri bulunmaktadır. Bu baskı teknikleri sizin isteklerinize göre şekillenmektedir. Bununla birlikte kâğıda uygulanacak font, punto ve kaligrafi gibi özel seçenekler de baskı tekniği anlamında değişkenlik gösterecektir. Baskı tekniklerini etkileyen bir diğer unsur ise kâğıda uygulanacak renklerdir. Bu renkler RGB ya da CMYK renklerdir bu renk paletlerine göre yapılacak tasarım ve baskı tekniği çok önemlidir. Yapılacak tek bir hata davetiyenizin kötü olmasına yol açabilir. Örnek verecek olursak ya rengi çok koyu olacaktır veya çok parlayan ve göz yoran renk paletleri ortaya çıkacaktır.

Davetiye basımında kullanılan belli başlı baskı teknikleri şunlardır;

1- Ofset Baskı 
Son derece kaliteli bir baskı türüdür. 1000 adet ve fazlası çoklu basımlar da en iyi kalite ve sonuç alınan bir baskı türüdür. 

2- Lak Baskı 
Davetiye tasarımına önemli görünüm katmaktadır. Selefon tekniğine benzemektedir. Parlak, şık bir görüntü elde etmiş olunur. Tasarımın dikkat çekilmesi içindir. 

3- Selefon
Lak a benzer fakat bu bir kaplama çeşididir. Bu teknik sayesinde basılmış olan davetiyeye koruyucu ve parlak koruma elde etmiş olursunuz. 

4- Kesim 
Davetiyelerde kullanılan önemli ve temel bir özelliktir. Standart kesim en çok tercih edilenidir. Bunun dışında oval kesim gibi kesim teknikleri bulunmaktadır.
İlginizi çekecek bir başka haber
Davetiye Fiyatları Ne Kadar?

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
ssl guvenlik xhtml cssalexa
simay davetiye düğün davetiye modelleri"Davetiye Modelleri Düğün" sayfası, Simay Davetiye adına yürütülmekte ve hizmetler sunmaktadır. Her türlü bilgi ve davetiye işlemleriniz için www.simaydavetiye.com dan iletişime geçebilirsiniz.

2018 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.

top
yardım