davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

Davetiye Fiyatları Ne Kadar?

Davetiye Fiyatları Ne Kadar? Herkesin hayatında sadece bir kere yaşanabilecek güzel ve özel günler vardır. Bunlarla birlikte iş hayatınızda ya da belirli toplantılarınızda hayati önem taşıyan müşteri veya misafirleriniz içinde bu geçerlidir. Bu önemli günlerde ihtiyaç duyulan, görsel ve metinsel açıdan en dikkat çekici anahtarınız davetiyeler dir.

Davetiyelerin fiyatları asla ortalama olmazlar. Belirli bir fiyat oranı bulunmamaktadır. Aslında standart davetiye tasarımı bulunmaktadır ve bu tasarım tek tip sade tasarımlardır. Bununla birlikte fiyatını arttıran davetiye sayısı bazı unsurlardan birisidir. Davetiyelerin belirleyici unsurları bulunmaktadır bunlar;

  • 1- Tercih Edilen Kâğıt Çeşidi 
  • 2- Kâğıdın Boyut ve Büyüklüğü 
  • 3- Seçilecek Tasarım 
  • 4- Zarf Seçimi 
  • 5- Yazının Fontu ve Puntosu 
  • 6- Yazılacak Kelime 
  • 7- Zarf İçin Kelime Sayısı ve Fontu gibi bu konuyu 7 ana maddede özetleyebiliriz. 

Davetiyeler tek düze sade basımla 1 veya 2₺ gibi fiyatlardan başlar, bununla birlikte seçilen kâğıt, tasarım ve bununla birlikte eklenecek olan süs malzemeler fiyatını arttırmaya esas etken ve sebeplerdir. Ucuz davetiye olarak sayısal anlamda değişkenlik göstereceği için 200 TL fiyattan başlamaktadır. Tabi ki bu bahsettiğim fiyat, brüt fiyattan öte değildir.

Davetiye de fiyatı belirleyecek olan unsur sizlersiniz. Dikkat çekici ve abartılı bir davetiye fiyatı nasıl pahalı olabileceği gibi, sade ve dikkat çekici bir tasarımla daha ucuz fiyatlara bu işi halledebilirsiniz. Davetiye de önemli olan seçeceğiniz konsept ve buna uygun bir tasarım olmalıdır.

Düğün davetiye modelleri ve fiyatları, 500 adet - 1000 adet davetiye ücretleri.

İlginizi çekecek bir başka haber
Düğün davetiyesi modelleri

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
ssl guvenlik xhtml cssalexa
simay davetiye düğün davetiye modelleri"Davetiye Modelleri Düğün" sayfası, Simay Davetiye adına yürütülmekte ve hizmetler sunmaktadır. Her türlü bilgi ve davetiye işlemleriniz için www.simaydavetiye.com dan iletişime geçebilirsiniz.

2018 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.

top
yardım